problem

viki

ovako stvari sam imala 22.2 ali su trajale samo jedan dan a inace mi traju po 6 dana imala sam odnose nismo se pazili smetaju mi razni mirisi dolazi mi mucno inace imam 27godina pijem antibijotike jer imam bakterije u mokraci test jos nism napravula zanima me dali pstoji mogucnost da sam u drugom stanju voljela bi da mi odgovorite hitno mo je

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Napravite test na trudnoću. Pozdrav

viktoria

to bi trebalo znaciti da postoji mogucnost da sam trudna

Danijela

Nakon svakog nezasticenog odnosa postoji mogucnost zaceca.

Ne moze se od doktora ocekivati da bude vidovit.

Ima jeftinih testova na trudnocu koji u roku par minuta mogu rijesiti vase nedoumice.