problem tijekom spolnog odnosa

zabrinuta1211

Poštovani doktore,
u vezi sam godinu dana s dečkom i spolni odnosi su bili uredu, ali prije 3 tjedna tijekom odnosa počela sam krvariti i nakon toga dečko ne može više ući u mene. Pokušavamo ali nikako ne ide, a ne boli me ništa.Menstuacije su uredne sve. Otišla bih kod ginekologice ali je na godinšnjem trenutno. Što da radim?
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Morate na pregled. Možda se radi o anomaliji rodnice, upali, strikturi, priraslici, ozljedi iste ili slično. Bez pregleda možemo samo nagađati.