problemi s mirenom?

silvy

Imam 38 godina i dvoje djece. Početkom prosinca 2006. godine ugrađena mi je mirena zbog obilnih krvarenja. Od tada sam imala samo jedno menstrualno krvarenje, 10 dana kasnije od očekivanoga, a sada je već prošlo 40 dana od toga krvarenja. Osjećam se umornije, i što je najvažnije, osjećam treperenje i probadanje u predjelu srca, iako ranije nisam imala takvih problema. To me potaknulo da pročitam nuspojave u prospektu za mirenu, i tu se spominje mogućnost "upale srčanih zalistaka" kod žena koje imaju takvih problema, te se preporučuje uzimanje antibiotika kod njezine ugradnje. Molim da mi navedete kakva su vaša saznanja o ovom problemu, te koje još probleme može uzrokovati mirena (problemi s desnima zbog hormona, pojačano ispadanje kose?). Ispričavam se zbog ovakvog navođenja problema, možda je problem nešto drugo, unaprijed zahvaljujem.

Cybermed Info

Poštovana,

Molimo Vas da pitanje postavite u okviru foruma Kontracepcija na url adresi:
http://www.cybermed.hr/index.php/...jente/bolesti_i_stanja/kontracepcija

S poštovanjem,

Cybermed Info