problemi sa uraslim dlačicama

irena

Pozdrav

Imam problema sa uraslim dlačicama oko prepona. Nakon depilacije električnim aparatićem nastale su mi ranice sa uraslim dlačicama. Neke sam uspješno počupala pincetom no i nakon toga te ranice nisu prošle.. Što da radim, ima li kakav preparat... i kolika je cijena kod dermatologa kada je u pitanju takav problem?

Unaprijed hvala

Cybermed

Poštovana,

Molimo Vas da ovo pitanje postavite u okviru foruma iz dermatovenerologije.