produzena menustruacija

Fetyyy

Postovani,imam pitanje vezano za menustruaciju.Ovako,imam dijagnozu Cervicitis chr et colpitis gravis,doktorka mi je radila papa test koji je uredan,kolposkopiju,ultra zvuk.Dobila sam terapiju vaginalete i tablete metrozol,terapiju sam zavrsila.Medutim menustruaciju koju sam dobila 1.11 tekuce godine i danas10. 11 tekuce godine mi se povlaci inace menusruacija mi traje 7-8 dana a dobivam svakih 28dana.Znaci menustruacija mi i danas tako rec traje u malim kolicinama nekad je krv a nekad smedkasti iscjedak.I takode osjecam bolove na desnoj donjoj strani leda.Molim vase misljenje?lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste napravili sve pretrage i dobili terapiju ne trebate se brinuti.

Mala1993

Zdravo

E ovako dobila sam u utorak 15.11.16 (menstruacija mi traje 3 dana-eventualno 4-sa cetvrtim se zavrsi) medjutim ona meni i dalje traje 6 dan je .. ne znam da li je do prehlade posto sam i prehlađen a.. Pa vas pitam za misljenje ?
Prva dva dana je bilo skroz malo krvarenja skoro nista .. sa 3 i 4 je već bilo vise .. i dalje ide ?
hvala lijepo ...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Menstruacija ponekad traje i duže. Do tjedan dana. Koji je uzrok,ne znam. Možda navedeni.