progesteron

klaudija

Majka sam dvoje djece i imam 28 godina.Radi problema sa menstruacijama koje se pojavljuju svakih 30-50 dana ginekolog mi je propisao Utrogestan tablete no i nakon 5 mjeseci koristenja situacija se nije popravila.Sta mi predlazete i sta bi mogao biti uzrok napominjem da se u trudnoci osjecam savrseno i glupo je reci ali najsretnija bi bila da sam trudna non-stop. hvala

prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Klaudija,
vaše menstruacije koje dolaze na 30-50 dana vas ne trebaju zabrinjavati, stim više što nisu uzrok neplodnosti.