Prva menstruacija nakon poroda

ivana3006

Pozdrav!

Zadnju menstruaciju sam imala 11.11.2015.
Rodila sam u 8.mjesecu 2016. i 12.mjesecu 2017.
Nedavno sam imala laparaskopsku operaciju zuci.

Prvu menstruaciju nakon 2ipo godine sam dobila 29.05.2018. Trajala je 5 dana i nije vise nista bilo. Danas opet pocelo pomalo krvarenje.
Zanima me samo da li je to normalno? Znam da treba da se se ciklus izregulira. Ali opet mi cudno da opet krvarim par dana nakon sta je prestalo?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenim datumima moguće je da se radi o ovulacijskom krvarenju. Ono je oskudno i traje dva do tri dana. Nije opasno i ne zahtjeva terapiju.

ivana3006

Da, oskudno je i traje vec 2 dana.
Zabrinulo me jer je tako mali razmak.

Svakako hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.