prvi odlazak ginekologu u trudnoci

nelchy

Postovani, zadnju mjesecnicu sam imala 05.11.,ciklus mi traje 28 dana. prije tri dana test mi je pokazao trudnocu. Zanima me kada je pozeljno otici na prvi pregled ginekologu?
Prva mi je trudnoca pa ne znam jel jos uvijek rano za to, ili da jos neko vrijeme pricekam? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sa 6 tjedana trudnoće da se utvdi normalna intrauterina trudnoća.