Prvi put

smokvica123

Dobro večer, znači prvi put sam imala spolni odnos prije nekog vremena. Menga mi je prije bila neredovita, ali se uravnotežila u zadnjih 5 mjeseci i evo sad mi kasni 20 dana. Koristili smo zaštitu , ali ne znam zašto toliko kasni.Čitala sam po nekim stranicama da to može biti jer je prvi put, ali htjela sam čuti to od Vas pošto vi imate znanja o tome.Radila sam čak i test za trudnoću sedam dana kašnjenja i bio je negativan.Mislite li da trebam ići na pregled?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je test negativan, ne radi se o trudnoći.O uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima.