rana menstruacijaa,pomoc

ninapetar

Postovani,do pre nesto vise od mesec dana sam pila kontraceptivne pilule LEGRAVAN.Prestala sam da ih pijem posle sedme kutije zato sto sam prokrvarila 10 dana pre,a pila sam ih zbog bolnih menstruacija.Iako mi je ostalo jos 10 tableta do kraja ja sam prestala da pijem po savetu ginekologa,mada nisam puno krvarila.To blago krvarenje je trajalo oko 15-20 dana.Pregledao me i pod nekim kao mikroskopom i rekao da je sve ok,posto sam mislila da imam rak.
nekoliko dana po prestanku krvarenja sam popila tabletu DAN POSLE i nakon toga dobila menstruaciju 21.04. koja je trajala do 25.04.
Sada je proslo 12 dana od menstruacije i od sinoc imama simptome kao da cu da dobijem.
DA LI JE MOGUCE DA CU DA DOBIJEM POSLE 15-TAK DANA I D ALI TO MOZE DA BUDE OPASNO?Unapred hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

To što imate osjećaj da ćete dobiti, ne znaći da će se i to dogoditi.
Sugeriram UZV pregled.

ninapetar

Hvala na odgovoru,ali imam jos jedno pitanje:MALOPRE SAM VIDELA TRAGOVE KRVI NA PAPIRU,A CINI MI SE DA SU POSLE SVAKOG BRISANJA SVE JACI,A NA VESU IH NEMA..DA LI TREBA DA BRINEM?Hvala unapred.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Posjetite ginekologa drugi tjedan.