rana trudnoća

dee-dee

poštovani,imam jedno pitanje..
Budući da tek u srijedu mogu svom ginekologu a danas sam dobila nalaze krvi i urina molim za pomoć.nalazi urina kažu nitriti pozitivni proteini negativni leukociti6-8 masa bakterija i malo pločastih epitela. e sad budući da je trudnoća nekih 9 tjedana(otpriliki radi zakašnjele ovulacije) moje pitanje je da li može biti nešto alarmantno da odem na hitnu pomoć ili drugom ginekologu prije srijede??? hvala unaprijed

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
prema nalazima radi se o uroinfekciji koju će Vaš liječnik liječiti antibiotikom.

Zorica22

Imam 22 godine i imam jedan problem. kasni mi već 10 dana a radila sam test i pokazao mi je negativno, bojim se puno i sikaram da nebi ostala trudna. neznam šta ću. Da li to upućiva na trudnoću. Molom odgovor

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
pozitivan nalaz testa na trudnoću je jedan od najranijih znakova trudnoće. U tom smislu, ako ste pravilno izveli test, ne trebate biti zabrinuti.