Sansa za trudnocu

az159

Postovani, sinoc sam imao odnos sa djevojkom ali je kondom pukao. Kada je dosao trenutak ejakulacije, izvadio sam penis, htio svrsiti u kondom i onda vidio da je pukao kada nije ostalo u njemu nista. Fakticki nisam svrsio u nju, ali me zanima da li je prilikom odnosa koji je trajao oko 45min moglo doci do trudnoce zbog predejakulata iako joj je bio zadnji dan menstruacije juce?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, a predejakulat ne sadrži spermatozoide.