Simptomi trudnoće

Ana_mrvica

Poštovani, prvi dan zadnje menstruacije je bio 30.10 , prošle sedmice sam uradila 2 testa i pokazali su pozitivno. Računajuči od tog datuma ja sam negdje u 7 tjednu trudnoće. Pregled imam 10.1., malo me brine, jer ja od simptoma trudnoće imam samo osjetljive grudi ono baš su osjetljive na dodir. Tu itamo malo žgaravice bez povraćanja, povećan apetit, na wc baš i ne idem toliko često normalno kao i inače.

Da li je to ok, znam da su sve žene različite ali eto malo me strah jer mi j prva trudnoća pa sam mislila da me sljeduju svi mogući simptomi.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to je sve u redu. U trudnoći postoji veoma širok spektar mogućih simptoma.