Slaba menstruacija

Ivans

Zdravo. Imala sam nezasticene odnose s momkom. Dobila sam menstruaciju po rasporedu u ponedjeljak 9.10. s tim da mi je tada isao smedji iscjedak i tek u utorak ujutru je postalk crveno... 3. i 4. dan mi je islo malo... Grudi su mi jos uvijek otecene. Inace mi nisu jake menstruacije ali ova je bas bila light. Da li trebam da se brinem ili je prosto takva menstruacija ovaj mjesec? Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, preporučam test na trudnoću da isključite implantacijsko krvarenje.

Cvjetic2896

Postovani,

Inace su mi ciklusi uredni, mjesecnica stize svaki 28 29 dana, i traje po 6 7 dana. U zadnje vrijeme su mi mjesecnice oskudnije i tamnije( tamno crvena - smedja) Boja me vise brine nego kolicina. Bila sam kod ginekologa u 12.mj i papa je pokazao upalu - fungi i mjes.flora. vec duze se pokusavam rijsiti te upale, ali vaginalete koje mi prepisuje ginek.pomazu kratkorocno samo. U petak sam dobila mjesecnicu koja je vec stala sad na 3.dan. to me brine jako, moram jos napomenuti da imam gripu trenutno pa da li je to povezano i je li uzrok kratke mjesecnice?
Unaprijed hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, menstruacija ne mora uvijek biti istog intenziteta i duljine trajanja. Ukoliko imate problema s učestalim upalama savjetujem da učinite cervikalne briseve.