Sluzavi iscjedak

kiki

Postoani,
pojjavio mi se sluzavi rastezljivi iscjedak bijele boje.nema nikakav miris i peckanje i crvenilo u vaginalnom podrucju.S obzirom da sam prije 3 dana radila kontrolu papa testa jer vec duze vrijeme imam CIN I zanima me da li je moguce da sam pokupila kakvu infekciju pri pregledu.Moram napomenuti da sam takoodjer pocela koristit aromaterapiju za lijecenje CIN-a te da li je moguce da mi se mozda iziritirala sluznica zbog toga.Sto bi se moglo uzeti u takvim slucajevima.
Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, probajte koristiti preparate za obnovu flore rodnice( Vivag, Linex vaginalete ili Lactogyn).
Svakako bi bilo dobro napraviti cervikalne briseve i bris na HPV.