Smeda menstruacija

San111

Postovanje, muci me da nisam trudna, naime koristim kontracepcijske pilule vise od godinu dana, te sam imala odnos 24.2.i nisam sigurna je li decko svrsio u mene ili po meni te sam zabrinuta jer mi je kasnila sada dva dana (bila sam 8.3.operirana pod opcom anestezijom i ne znam ima li to kakve veze s ciklusom) i danas sam dobila mensteuaciju smede boje kao i na pocetku svake menstruacije, no zabrinita sam zbog kasnjenja i cinjenice da trenutno nista ne curi cak ni kod brisanja vec je to samo bilo na tamponu. Strah me da to nije kojim slucajem implatacijsko krvarenje. Molim za odgovor, trebam li biti zabrinuta i kupiti test i ako da kada ga napraviti.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, pošto uzimate kontracepcijske pilule ne postoji mogućnost trudnoće.