Smeđi iscjedak i menstruacija

Frka007

Poštovani, djevojka mi je trebala dobiti menstruaciju sutra, 14.01. Zadnju je dobila 19.12. i trajala joj je 5 dana. Imali smo spolne odnose s kondomom 31.12. i 1.1. ali nije došlo do ejakulacije u nju, već sam svršio u kondom izvan nje. Nakon toga smo imali odnose 5.1. s kondomom i 7.1. bez kondoma gdje također nije bilo ejakulacije kao i opisano u dvama ranijim slučajevima. Ovaj tjedan je imala sve simptome koji su ukazivali na dobivanje menstruacije, te je već u srijedu 11.1. vidjela nešto sitno krvi. Zatim je naredni dan primjetila da ima tamnije smeđi iscjedak, ali bez krvi, tj. krv bi se pojavila jedino pri mokrenju. Isto tako joj je i danas, malo smeđeg iscjedka, a krv tamnocrvene boje se pojavljuje tek pri mokrenju. Osim toga ima stalan osjećaj bolova u cijelom tijelu i nešto jače bolove u trbuhu koji joj se pojave i nestanu. Zanima me postoji li mogućnost trudnoće te koje su ostale opcije osim toga? Unaprijed Vam zahvaljujem na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne bi trebalo doći do trudnoće.
Uskoro bi trebalo dobiti menstruaciju.

Frka007

Hvala Vam na odgovoru. Sad sam je pitao i kaže da nema uopće krvi na ulošku, ali da joj curi čim se malo jače napne. Ima li šanse da joj je to ipak menstruacija jer se prva krv pojavila 24.dana ciklusa.

Dejan Šakoronja, dr. med.

To nije menstruacija.

Frka007

Napravili smo test i negativan je. Što bi onda drugo moglo biti posrijedi?

Frka007

Žao mi je što Vam dosađujem, samo da još napomenem da je test koji smo koristil Gravignost ultra pošto joj je danas očekivana menstruacija a on je navodno najpouzdaniji, te je bio negativan.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neka pričeka menstruaciju kroz par dana.