smedi iscjedak nakon poroda

jesen

Dragi doktore ponovovam pisem nakon dva mj ,uskoro ce biiti 4 mj da sam rodila carskim rezom , dobila sam menzes 26 6 imala normalno krvarenjeda bi nakon dva dana dobila smedi iscjedak sto mi se cini kao ciscenje neko ,taj iscjedak je koda po jesn sa krvlju ,bila sam na pocetku petog mj kod ginekologa i biloje sve u redu ,imam dostabolove u kicmi i bubrezima ,ne znam dali jeto odnosenje bebebolovi , nikad prije nism imala bolove ,nadam se da cete mi odgovoritt ,hvalaa

Dejan Šakoronja, dr. med.

Što da vam ja odgovorim na ovo vaše pitanje. Bili ste na pregledu i utvrđen je uredan ginekološki nalaz. Dakle smetnje koje imate nisu povezane uz ginekološki sustav.
Ako imate bolove u kičmi i bubrezima zasigurno se ne radi o ginekološkoj problematici. Javite se obiteljskom liječniku.