spontani i ponasanje

Tamara35

Postovani,prije 4 dana saznala sam da mi je plod odumro u 7 tjednu,a trebala sam biti u 11.Terapija mi je ciscenje tabletama. Zanima me kako se trebam ponasati,mirovati ili hodati?Krvarenje mi nije sada pretjerano.Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tabletama se ništa neće postići. Mora se napraviti instrumentalna evakuacija materišta. Kod vas se s obzirom na duže vrijeme od kad je plod umro u maternici mogu javiti koagulacijske smetnje i problemi. Sugeriram da se čim prije javite u bolnicu.