sperma

volisliga

da li sperma moze da ostane ziva ako je na ruci a obrise se vlaznom maramicom i posle se ruka obrise?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne može.

volisliga

Da li je moguce da predejakulat pliva kroz gaćice koje su natopljenje sa sluzi i da tako dodje do trudnoće?
Unapred hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguće.

volisliga

nakon svršavanja u kondom došlo je do zamene kondoma, penis je obrisan majcom i posle kad je stavljen kondom dole u korenu penisa je obrisano sa majcom, da li je moguće da ostane tu sperme i da to dovede do trudnoće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.