spermiogram

Kkaja

Poštovani,
Nalaz spermiograma glasi KOAGULUM -DA, LIKVEFAKCIJA produzena,BOJA svijetlo zuta BISTRINA zamucena ,KONZISTENCIJA rijeđa SLUZ ++ ,KOLICINA 7ml ph8
BROJ SPERMIJA 3MIL u ml ,BROJ SPERMIJA u ejakulatu 21 ml %VITALNIH 10 %POKRETNIH10 %od toga PROGRES POKRETNIH 0.
PATOLOŠKI OBLICI glave 35,vrata 24% repa 0% STAN.SPERMATOGENEZE 0-1 LEUKOCITI 2-3 ERITROCITI 1-2 .KOD mene je ppronađena ureaplasma urealyticum 10*4 i
enterococcus facalis 10*5 .na terapiji doksiciklin smo i ja i suprug .mozete mi objasniti spermiogram ,i sto nam je dalje ciniti jer pokusavam ostati trudna.

lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Postupak je izvantjelesna oplodnja.