spermogram

curicaaa

Postovanje doktore, muz je radio spermogram i rekli su da je idealan sto se tice sperme i svega...jedino ima povisene leukocite i bakterije ima? Da li to moze biti uzrok tezeg zaceca i moze li se to lijeciti cajem i tabletama koje doktor prepise...predpostavljam da je to kao neka upala koja se moze rjesiti.

Ink

Postovani, da li je spermiogram dobar ako je broj po ml 34 miliona? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Curica moguće je. Treba napraviti bris uretre i mikrobiološku analizu ejakulata.
Terapija po nalazu antibiograma.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ink, je.