SPOLNI HORMONI I MENOPAUZA

eleptiric

NALAZ HORMONA MI JE SLIJEDEĆI:
PROLAKTIN 300,57 mIU/L
FSH 108,53 IU/L
LH 64,33 IU/L
ESTRADIOL < 36 pmol/L
TESTOSTERON 1,12 nmol/L
1,42 mIU/L

Naime, već sam vam pisala u veljači ili ožujku ove godine i razlika u vrijednostima (sad sam u 9. mj.opet vadila hormone) je samo u prolaktinu koji se smanjio s 586 na 300,57 i LH porastao sa 58 na 64,33. Imam 42 godine.
Jedan ginekolog mi je preporučio Novofem, a drugi Trisequens. Molim Vas za Vaše mišljenje. Jedino još moram napomenuti da sam od 2008. do 2016. 4 puta operirala fibroadenome na dojci. Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

I jedan i drugi preparat su u redu i daju se u takvim situacijama perimenopauze.

eleptiric

Hvala Vam na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.