spolni odnos nakon poroda

ferbee

Imam problem sa suhoćom rodnice, prošlo je 7 mjeseci od vaginalnog poroda i nije ni malo bolje. Dojim na zahtjev uz uvođenje dohrane sa 6 mjeseci.. Kada će se sve vratiti u normalu? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem da učinite analizu spolnih hormona.

Beogradjanka

Postovani doktore,
Rodila sam vaginalno pre 3meseci. Juce sam videla sa strane gde je vaginalni otvor i na tok strani gde su me secnuli, kao komarac kada ujede, na to lici sluzokoza, velicine 2cm. Na kontroli nakon porodjaja dr mi je rekao da su neko konci popustili i da jd tako zaraslo. Pa da li to tako izgleda?
Drugo pitanje, imam i dalje jak osecaj napetosti u analnom otvoru, sada me i boli jako, a nemam hemoroide.

Ivo Balenović, dr. med.

To je ožiljak nakon poroda. Budući da imate bolove savjetujem pregled. Bez pregleda se ne može znati uzrok boli.