Spontani i biokemijska trudnoća

meri59

Poštovani,

Prošle godine u 7.mj sam imala svatove, odmah nakon svatova sam ostala trudna, točnije zadnja menstruacija bila mi je 17.7., nažalost u 8.tjednu imala sam spontani, nakon toga smo čekali 3 mj i počeli smo opet raditi na bebi. Sada radimo već 4 mj i ovaj mjesec sam se čudno osjećala i napravila test dva dana prije nego što sam trebala dobiti, test je pokazao jako svijetlu drugu liniju, jedva vidljivu, za dva dana sam ponovila test tj. na dan očekivane menstruacije i druga je crtica opet bila jako svjetla. Dva dana nakon dobila sam mjesečnicu i pretpostavljam da se radilo o biokemijskoj trudnoći. Molim Vas za savjet što mi je činiti sad, trebam li neke pretrage napraviti ? Papa i brisevi su uredni a prije 2 godine sam hormone vadila i sve je bilo ok. Unaprijed zahvaljujem na odgovoru !

Lijep pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nastavite raditi na trudnoći. Tek ako nakon godine dana ne dođe do trudnoće, slijedi obrada u smislu neplodnosti