STERILIZACIJA

VLADO

Poštovani,

pitao bi za sterilizaciju, pošto imamo troje djece, ja imam 38, a žena 33 godine i ne bi imali više djece.Zanimaju nas nuspojave kod žena i kod muškaraca i kakva je operacija.

Lijep pozdrav i puno vam hvala.

prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovani Vlado,
Zahvat je jednostavan. Kod žena se zahvat radi laparoskopski u općoj anesteziji, kod muškarca se može zahavt učiniti i u lokalnoj anesteziji. Nuspojava nema.