stitnjaca i klomifen

Lisy

Postovani hvala vam na odgovoru,
Konacno dobila sam menstruaciju jutros (tamno-smedja i krv)
Od srijede trebam poceti koristiti klomifen tablete i doktorica kaze da na pregledu nije vidjela novu cistu jer je pukla i otisla sa mokracom.
Meine zanima kolike su mi sanse da ostanem trudna, s obzirom da imam stitnjacu i pijem tablete 100 mg.Sa muzem je sve uredu , doktorica je i mene pregledala i rekla da probamo sa klomifenom s obzirom da je i kod mene sve uredu.Kakvo je Vase misljenje?,,, .
Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Slažem se s mišljenjem vaše doktorice. Ona je upučenija u vaš cijelokupni status i vjerujte joj.