Strah

ivona20

Postovani doktore, nikada nisam imala spolne odnose s momkom samo se ponekada međusobno zadovoljavamo i imamo analni odnos. Ovaj mjesec na zadnji dan plodnih dana smo se zadovoljavali. Ja sam sjedila na njemu i tako smo se zadovoljavali rukom. Ejakulirao je u moja usta , s tim da je toga bilo puno manje nego inace. Nakon nekoliko dana imali smo analni odnos bez zastite ali nije bilo ejakulacije nikako. Prema ovoj situaciji postoji li mogucnost trudnoce?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

ivona20

Doktore, danas sam trebala dobiti ali nista jos uvijek. Imam neke simptome menge (bolne grudi,bolovi u donjem djelu stomaka,gusti bijeli ljepljivi iscjedak) ali ne dolazi. Mogu li sa sigurnoscu iskljuciti trudnocu? Inace mi menga nije bas redovna , posljednja 2mj dobila sam na vrijeme, ali mi je prije stalno kasnila. Ako bude duze kasnila moram li raditi test? Bojim se

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće. Možete radi sigurnosti učiniti test na trudnoću.