sukrvica nakon menstruacije

brived

Postovani! Imam redovne ali jako duge i obilne menstruacije ( 10dana) .. Vec mi se par puta dogodilo nakon menstruacije mi se pojavi sukrvica koja traje 4-5 dana. Imala sam i odnose (radim na bebi) i onda je ta sukrvica.. Bila sam u ginekologa napravio ni je ultrazvuk i sve preglede rekavsi da sam potpuno ok iako imam hpv koji je u stanju mirovanja( papa jos nije dosla) .i radim vec 4 mjeseca na bebi..mozete mi reci zasto mi je ta sukrvica ..puno biste mi pomogli??? Unaprijed zahvalna

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam, ako ste bili na pregledu i nema ničega ne trebate brinuti.
Moguće se kontaktno krvarenje iz ranice na vratu maternice i sl.
No menstruacija od 10 dana to nikako nije normalno. Time bi se trebalo pozabaviti.