sumnja na trudnoću

abogoev1

poštovani predposljednja menstruacija mi je bila 24.10 a zadnja 13.11 uvijek mi dođe bar dva dana ranije,a ovaj put kasni tri dana ,inače to mi se nikada nije događalo.suprug i ja smo imali nezaštićeni odnos 17. i 18.11 gdje je on i ejakulirao u mene,zatim smo opet imali nezaštićeni odnos 9.11.ja još nisam dobila inače sam prije par dana imala mučnine tokom cijelog dana i jake bolove već desetak dana sa desne strane također mi bol udara i iza,a od jučer bolovi u križima..test sam radila 6.11 i bio je negativan a zatim sam 14.11 opet radila bio je negativan.što vi mislite da li postoji sumnja da sam ipak trudna

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da se ne radi o trudnoći. Ali svakako napravite test na trudnoću ako vam kasni menstruacija.

noemi0209

Poštovani,

Prošli mjesec menstruacija ( bar se mislim de je to krvarenj bilo menstruacija) 08.09.2014. , ovulacija je bila 21.09.2014. , 5-6 dana nakon ovulacije javlja se bol u kičmi donjem dijelu i lagani kao manstrualni bolovi naravno krvarenje nije došlo jer je bilo prerano , bolovi traju cca 2-3 dana , inače mjerim bazelnu temperaturu , kreće se od 36-36,4 na dan ovulacije 14 dan ciklusa skače na 36,7 dalje pada na 36,2 , 20. dana ciklusa raste na 36,6-36,7 , 21. , 22. ostaje ista 36,6 , 2. dana ciklusa primjećujem da mi bijela tekućina curi iz bradavice ne obilno onako malo. Što mislite da li sam trudna ? I od kud ta tekućna , ukoliko je trudnoća čini mi se to rano. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Test na trudnoću napravite tek nakon kašnjenja menstruacije.