sumnja na trudnocu

ljubav20

Zadnja mjesecnica mi je zavrsila 2.4 .25.4 sam trebala dobiti ali nisam frown emoticon imala sam spolni odnos 17.4 ali samo koristili zastitu .nemam redoviti ciklus.mjesecnica mi kasni tri dana neznam ako bi sad trebala brinuti i imali mogucnosti da je doslo do trudnoce ili je to problem u neredovitom ciklusu ili nekim drugim poremecajima?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vrlo ste nekherentni. Prema opisanom ako sam dobro razumio ne radi se o trudnoći.