Svrbez i crvenilo

NaIva2

Poštovani,
Ne znam dali je bila ovakva tema, ali nisam ju nasla.
Vec 3 dana osjecam svrbez na vanjskom spolovilu, i vidim crvenilo, prije nego je svrbez poceo imala sam bijeli, gusti iscjedak. Osjecala sam i peckanje pri mokrenju ali je peckanje sada prestalo. Spolno sam aktivna i imam samo jednog partnera vec 4 mjeseca, ali u zadnja 2 tjedna nisam imala spolni odnos. Higijena mi je uredna, tusiram se svaki dan po dva puta. Bila sam kod ginekologa prosli tjedan ali tada nije bilo nikakvih problema. Sto bi taj svrbez mogao biti? Ili kako ga lijeciti? Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Canesten vaginalete tri večeri paralelno mazanje vanjskog spolovila izvana kod vas i partnera s Canesten kremom.