Svrbež i peckanje velikih i malih usana

Studentica94

Poštovani,
zadnjih par dana nakon odnosa (jedan odnos nakon više od mjesec dana apstinencije) osjetim žarenje i svrbež oko malih i velikih usana.
Pomisleći na candidu mazala sam izvana nekoliko puta dnevno Canesten kremom (običnom i onom za rodnicu), ali to ne prestaje, ok je dok je krema namazana, čim krema nestaje simptomi se vraćaju.
Pred tjedan dana sam bila na tabletama za prehladu, a zadnjih par dana imam temeraturu preko 38 pa me zanima je li to kako povezano sa mojim problemom i hoće li to nestati kada ozdravim i imunitet mi se ojača? A ako ne, kako da to izliječim.
Unaprijed hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Korisite i vaginalete Canesten kroz nekoliko dana i mažite dalje i simptomi će uskoro nestati.