Svrbež, naotečenost

Martsss

Poštovani. Zadnja 2 dana sam osjetila svrbež dolje nakon kojeg su mi velike usne naotekle i primjetila sam blago crvenilo i malo bijelog iscjetka. Nije prvi put. Trebam li se zabrinuti i što mi je činiti? Par dana prije kupala sam se u bazenu, ako išta pomaže.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Koristine Canesten kremu izvana a u rodnicu kroz tri večeri stavljajte Canesten vaginalete.