Terapija heparinom ili / i andolom ?

mono111

Poštovani,
imam 26 god. i dvije neuspjele trudnoće. Prvi spontani u 6 + 6 tj, drugi u 9 tj ( plod je prestao s razvitkom u 7 tj ). Radila sam predkoncesijsku obradu u Petrovoj + TORCH + Homociostein .Jedino što mi nije u redu su : MTHFR i PAI 1 heterozigot, aCI IgG 12 - slabo pozitivno, IgM 20- umjereno pozitivno. Homocistein na granici 11,4.
Da li sam kandidat za heparin i / ili andol i što znaće povišena antitijela aCI?
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Za heparin.