termalna voda

natis

Postovani,

Molim vas za jedan savjet..u petak imam dogovoreni odlazak bazen sa termalnom toplom vodom,obzirom da cu dobiti menstruaciju bas u tom danu ili dan prije,ne znam dali postoji koja nuspojava sto se tice krvarenja..toliko sam se veselila tome i sada mi je zao otkazati iz razloga sto kasnije vise necu moc otici!!nisam racunala na to na zalost!naravno koristiti cu unutarnje uloske,ali svejedno postoji strah da topla voda prosiri vene pa krvarenje postane obilno,napominjem da cu biti samo par sati ,ne ostajem par dana..
Dali postoji mogucnost komplikacije sto se tice termalne vode?
Puno hvala unaprijed na svakom savjetu
lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete koristiti tampone. Neće smetati.

natis

Puno vam hvala .
lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.