trudnoca

magdalena98711

Trudna sam 27tj Prije 4 daana uradjena mi je serklaza primila sam 4 infuzije tokolize pijem dabroston na nalazu mi pise ovako UTERUS NEZNATNO TONIZIRAN RODNICKI DIO ODRZAN USCE ULOZIVO ZA PRST KRUPNA CEST NAD ULAZOM U MALO KARLICU VODENJAK STOJI ja sad neznam kako da se ponasam s obzirom na serklaz doktor mi bas nije objasnio dali trebam strogo mirovati ili ne rekao mi je da se mogu kretati i setati raditi lagane poslove bojim se da nebi to popustalo

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svakako neko vrijeme do idućeg pregleda savjetujem strogo mirovanje.