Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Trudnoca


Autor Poruka

akica921

30.10.2014. 08:35

Da li moze doci do trudoce u neplodinim danima?
Srdacan pozdrav i hvala unapred

Dejan Šakoronja, dr. med.

30.10.2014. 20:20

Ako su doista neplodni onda ne. Najčešće žene ili imaju neredovit ciklus ili krivo računaju plodne dane. Tu se dogode pogreške uglavnom.

dalicancica

06.11.2014. 11:00

Poštovani,

Zadnju menstruaciju sam imala 7.10., a 17.10. sam izašla van i popila previše (bilo mi je zlo i cijeli sljedeći dan). Pred koji dan sam radila test na trudnoću koji je pozitivan. Ono što me zanima je 1. Zašto se gleda trudnoća od prvog dana zadnje menstruacije i ako jest nastupila prije 17. dali je višak alkohola koji sam unijela imao utjecaja na plod. P.s. po mojoj procjeni trudnoća je nastupila 19.10. kada je bila ovulacija jer smo odnos prije toga imali 12., do 15.10. kada su male šanse za trudnoću.
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru, jako sam zabrinuta

Dejan Šakoronja, dr. med.

06.11.2014. 22:40

Trudnoća se vodi od prvog dana zadnje menstruacije. Kad je nastupila ovulacija ne znam i kad je došlo do oplodnje.