trudnoca

adiana

Postovani doktore zanima me zasto nakon svakog odnosa kad on zavrsi u mene iz mene sve izadje dali je u pitanju neka bolest ili dali mogu ostat trudna i ako izadje sve mnogo bi mi zacio vas odgovor hvala !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ninje bolest. Normalno je da dio ejakulat izađe. Spermiji se progresivno gibaju i za čas uđu u gornji ginekološki sustav.
Ako planirate trudnoću dobro je da stavite stražnjicu na povišeni dio i da se ne dižete nakon odnosa oko pola sata.
Tada se to neće dogoditi.