Trudnoca?

Martina.K

Dobar dan, ovako zadnju menstruaciju sam imala 16.6 trajala je kao inace 8 dana i bila jako obilna kao uvijek, zna se dogoditi da dva mjeseca bude tocna, a onda se poremeti. Nezasticen odnos s muzem imala sam 8.7nismo planirali bebicu ali naravno ako sam trudna bit cemo vrlo sretni, sljedeca menstruacija je kasnila 5 dana a onda se pojavilo krvarenje koje je trajalo tri dana i bilo poprilicno oskudno naspram onog inace, nikad se nije dogodilo da traje toliko kratko i ovog puta nije bilo postupnog smanjivanja kolicine krvi vec je odjednom prestalo. Nakon toga pocela sam dobivati mucnine bez povracanja najcesce ujutro i navecer, apetit mi se povecao i bijeli iscjedak se pojavio u vecoj kolicini, napuhnuta sami cesto mokrim, osjecam ponekad bolove u donjem dijelu trbuha no nije toliko cesto, poneki grcevi se pojavljuju. Zanima me jel moguce da je trudnoca ili je neki poremecaj? Strah me raditi test jer se bojim negativnog rezultata, razocarala bi se pa vas molim vase misljenje da znam sto dalje. Hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da se ne radi o trudnoći, no ipak za svaki slučaj napravite test.