Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Trudnoca


Autor Poruka

Amna22

26.08.2015. 09:35

Prvi spolni odnos sam imala 23. tj. prije 3 dana i s obzirom da nije doslo do pucanja himena jer se to desilo par mjeseci prije toga zbog koristenja tampona nisam krvarila. Tri dana poslije sam primjetila blijedo rozi iscjedak kojeg nisam imala nikad prije a zadnju menstruaciju sam dobila 5. ovog mjeseca. Prilikom odnosa koristili smo zastitu a cak nije doslo ni do ejakulacije pa me zanima da li postoji ikakva sansa da sam u drugom stanju i da li taj rozi iscjedak jedan od ranih znakova trudnoce? Taj rozi iscjedak je slijedece jutro postao intenzivniji i crveniji (nesto slicno menstruaciji) ali je kroz par minuta nestao. Ako postoji sansa za trudnocu kad bi bilo najbolje i najsigurnije to provjeriti testom, a ako nije to sta bi moglo uzrokovat taj rozi iscjedak?

Dejan Šakoronja, dr. med.

26.08.2015. 21:20

Iscjedak je od odnosa. Niste trudna i ne treba vam nikakav test nakon tri dana od odnosa.
Sugeriram da se educirate.

Amna22

26.08.2015. 22:25

Postovanje.Interesuje me da li se kasnije poslije sexa moze opet vratiti taj iscjedak?I jeli normalno to? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

27.08.2015. 22:45

Može. Prema opisanom gore ranije nije opasno.