Trudnoca

Dreams1717

Imala sam menstruaciju od 23.01.-28.01. Te smo 30.01. Moj decko i ja imali spolne odnose al ne u tom smislu rijeci.glavic je usao oko 5 cm no nije svrsio u mene nego izvan.djevica sam.dali je moguce da zatrudnim ako sam bila u neplodnim danima(2 dana nakon zavrsetka mentruacije) ako je malo predejakulata uslo u mene ili ipak nije moguce?
-srdacni pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće jer nije bilo ejakulacije.

Meskon

Izvinite na smetnji a imam jeno pitanje ja i djevojka smo imali odos i prikilom vadenja punkou je kondom bijo je nesto malo unutra i u tom trenutku pucanja sam ejakulirao ona je ciklus imala 7.1 i sad je trebala pon 7.2 do sad je imala redovne i sve je ok bilo e da li je mpguce da ostane trudna od tog i da li bi trebala uzet tabletu za sutra i kako bi se moglo sprijeciti studenti smo i nismo u svom gradu pa da li postpji neka mogucnost sprecavanja unutar 72 sata ili bi trebala lijecniku otic i vidjet to

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su ciklusi na godišnjoj razini redoviti neplodni su dani i ne treba pilulu za dan poslije.