trudnoca

jagodic2016

Postovani.
Poslednji ciklus sam imala 13.05.2016. plodna sam bila 12. i 13.ti dan od pocetka ciklusa. Imala sam odnose dva dana pre toga, moram da naglasim da suprug i ja zelimo bebu. Kasnilo mi je 7 dana, (pritom imam veoma uredni ciklus bez kasnjenja) uradila sam test ali je bio negativan (nisam imala dovoljno mokrace Dosta cesto idem u toalet). bila sam kod lekara rekao mi da se jos nista ne vidi ali da imam zadebljanje materice... I posle 7 dana kasnjenja mi je krenula "krv" ali mnogo manje nego kod ciklus i bolovi slicni kao kada mi je ciklus. Da li jos mogu da se nadam da postoji trudnoca? Zahvaljujem se unapred

Dejan Šakoronja, dr. med.

Milsim da se prema opisanom ne radi o trudnoći. No ipak napravite beta HCG iz krvi za svaki slučaj.