Trudnoca?

mincica21

Postovani,
Proslog mjeseca 20.6. Sam dobila menstruaciju koja je bila kao i uvijek(prilicno obilno krvarenje i trajanje pet dana). Odnose nisam imala ni za vrijeme menstruacij ni kasnije, sada mi kasni par dana, je li moguce da je to bila lazna menstruacija o kojoj se toliko pise po forumima. Prije prethodne menstruacije sam imala odnose uvijek uz zastitu(kondom)
Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom prošla menstruacija nije bila lažna.
O uzrocima izostanka pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.