Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Trudnoca


Autor Poruka

Teja90

13.12.2016. 17:10

Postovani doktore. Citanjem po postovima vidjela sam da ste jako dobar doktor i bilo bi mi drago ako mi barem preko poruke ovdje mozete pomoc nekako
Inace sam iz Varazdina u 36 tt sam i pocelo me muciti to da me u noci bude strasni bolovi koji me drze 2-3 sata,nosim deckica i stalno mi se stvara velik pritisak. Iscjedak mi je postao smedkaste boje podosta,a dnevne uloske mjenjam svaki sat vremena. Najvise me brine to sto bebu osjetim dnevno jednom zadnja 3 dana ili skoro po citav dan i noc nista nego tek pred jutro. Sto bi to moglo biti??? Zvala sam svoju ginekologicu i rekla mi putem tel da radim drame bez veze da je to skroz normalno. Prva mi je trudnoca i malo se bojim. Oprostite na smetnji i hvala vam

Dejan Šakoronja, dr. med.

13.12.2016. 21:30

To su vjerovatno prethodni trudovi a iscjedak je posljedica otvaranja vrata maternice. Mislim kao i vaša doktorica.