Trudnoca

Staffy

Postovani,
Moje menstruacije su 28-35 dana, dakle ne redovne.. zadnjih 3 mjeseca dobila sam nakon 28 dana.
Decko i ja smo imali nezasticene odnose, 2 puta za redom ali ni jednom nije ejakulirao u mene vec nekoliko sekundi nakon sto je izvadio.
Menstruaciju jos nisam dobila, zadnja je bila 3.1.
Prije dva tjedna imala sam smedi iscjedak popracen krvlju koji je trajao 6-7 dana. Takoder prije 2 tjedna sam operirana, sko ovo prije navedeno nije bila menstruacija da li je moguce da menga kasni zbog operacije? Koristila sam antibiotik koj sadrzi penicilin i od njega dobila osip dolje, moze li to biti razlog kasnjenja kao i nervoza?
Prije 2 dana takoder sam imala nezasticene odnose ali nikad mi os toga nije kasnilo jer stvarno pazimo
Hvala na odgovoru!

Hulijapola

Ovulacije mi je sutra 8.2. Prema kalendaru,
Sinoc sam imala nezasticeni spolni odnos s deckom ,
Posto mu je prvi put imao je problem s erekcijom ,2 puta ju je uspio postignuti ,alise opet spustio,dakle nije svrsio
Zanima me da li je potrebna pilula za dan poslije zbog preejakulata u ovoj situaciji

zelenooka 91

Poštovani,moje menstruacije su uredne,svakih 25/26 dana,zadnji put sam imala menstruaciju 2.1.i trajala je do 6.1.,nezaštićeni spolni odnos sam imala 27.1.,i dečko je ejakulirao u mene. Postoji li mogućnost da sam ostala trudna,inače nemam apsolutno nikakve druge simptome

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Staffy, vjerojatno se ciklus poremetio zbog stresa koji je uzrokovan operacijom, ali za svaki slučaj uradite test na trudnoću.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Hulijapola, budući da nije bilo ejakulacije, postkoitalna kontracepcija nije potrebna.

Staffy

Postovani,
Prije par dana smo se culi u vezi kasnjenja menstruacije. Naime, menstruaciju jos uvijek nisam dobila, danas sam napravila test i negativan je.
U bolnici sam dobila antibiotik na pazi penicilina (zbog operacije koljena) nakon toga sam dobila izbocine na spolovilu velicine zrna rize, nateceno je. U ljekarni sam dobila Plimycol kremu no nista ne pomaze.
Obzirom da sam jos uvijek na stakama pa ne mogu otici ginekologu da li bi mi mogli preporuciti nesto drugo sto mogu dobiti bez recepta i da li je to mogucnost kasnjenja menstruacije?
Hvala Vam na odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bez pregleda je teško reći o čemu se radi. Budući da ne možete do liječnika savjetujem da probate s Betrion masti koja služi za liječenje bakterijskih infekcija kože.