trudnoca

tana5

molila bih ako mi mozete odgovoriti, koji su prvi simptomi trudnoce,i nakon koliko vremena se oni pojavljuju od zaceca.isto tako me zanima dali mozes biti u drugom stanju i imati menstruacije,kakve su one tada imali razlike,puno hvala

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Najraniji dokaz trudnoće za koji ste si dovoljni sami jest urinski test na trudnoću. Kupite ga u ljekarni i izvedite prema uputama, pa će prestati i potreba za ostalim pitanjima.