trudnoća

erin

Poštovani,
trudna sam 21 tjedan i na 4d ultrazvuku doktorica je kod bebe primjetila na mozgu obostrano ciste horioid.pleksusa bilat. Rekla je da se te ciste povlače kroj mjesec, dva i da dođem na kontrolu za mjesec dana.
Svi ostali nalazi uredni. Prije ultrazvuka radila sam i amniocentezu radi dobi i nalazi su uredni.
Molim vas za vaše mišljeme. U kom razdoblju bi se te ciste trebale povući i šta ako se ne povuču

Mr. sc. Damir Bagović, dr. med.

Ciske korioidalnog pleksusa su zaista česte i spontano se povlače!