Trudnoća?? helppp

malaankica

Poštovani , bojim se ima li mogućnosti za trudnoću. Imam dečka vec neko duze vrijeme i nismo imali odnose , ali bilo je zadovoljavanja ... Do prije nekoliko nisam ni znala da se moze ostati u drugom stanju i ako nisi stupio u spolne odnose. Ja sam po prirodi osoba koja voli umisljati . Ima mjesec dana sam procitala da se moze ostati trudan i ako sjeme dođe do rodnice bez spolnog odnosa iako ja mislim da to se nama nije desilo al...Meni menstruacija kasni nekih 18 dana s tim da je to u mene jos tako , nikad mi nije redovito i znalo mi se vise puta događati da mi kasni cijeli mjesec. Prosli ciklus mi je bio kraci i sad ovaj odmah duzi , to mi tako cesto bude. Ali ja se trenutno bojim jeli moglo doci do drugog stanja?? Molim vas pomozite big-smile Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste mi opisali situaciji prilikom koje je došlo do možebitnog unosa sperme u rodnicu!
Ako sumnjate da se radi o trudnoći napraviti test.

malaankica

Moglo je doći jednino ako smo lezali jedno na drugom bez odjece (iako se ja toga bas i ne sjecam)

A usput i sad kad bih udahnula na djelu bubrega bi me zabolilo i dok mokrim nekako me peče. Ima li to veze s tim? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. S obzirom na mokrenje radi se o upali u mokraćnom sustavu te se javite liječniku obiteljske medicine.