TRUDNOĆA I BOL

trudnica1234

poštovani, trudna sam 4 mjeseca. pojavilo mi se prebadanje i žarenje u donjem djelu trbuha, kod jajnika koje ne prestaje tokom odmora.samo na desnoj strani. to traje već dva dana. do sada nije bilo nikakvih komplikacija. nema krvarenja niti neobicnog iscjetka.
da li je to zbog istezanja ligamenata ili nesto drugo?

unaprijed zahvalna na odgovoru

lp

A.A.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ne mogu vam reći ništa više bez pregleda.
Bila bi nužna i obrada: crp,dks, uk i atb urina, cervikalni brisevi.
Svakako prije svega pregled.

trudnica1234

Da li pregled moze pricekat par dana do redovne kontrole (uz uvjet da se stanje ne pogorsa) ili bi bilo pametnije otic na hitnu?

Hvala jos jednom

Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sutra se javite svom liječniku na pregled.